Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka

8 lutego 2021

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w naszym życiu, tak wiele im zawdzięczamy. Zawsze pomocni i otwarci, gotowi na wszelkie poświęcenia dla swoich wnuków. Uczą jak prawdziwie kochać…

Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola wraz z paniami  przygotowały specjalne występy dla swoich Babć i Dziadków. Niestety nie mogły zaprosić dziadków na występ artystyczny, tak jak to bywało co roku. Uroczystości odbyły się bez udziału rodzin dzieci. Swoją miłość i wdzięczność za wielkie serce i poświęcony czas dzieci wyraziły poprzez recytowanie wierszy, śpiewanie piosenek oraz tańce. Dzieci wykonały także upominki dla swoich dziadków różnymi technikami plastycznymi. Chociaż w taki sposób przedszkolaki mogły podziękować dziadkom za bezgraniczną miłość, ciepło i dobroć. Występy dzieci zostały nagrane i udostępnione na stronie internetowej.

Z tej okazji zorganizowany został także konkurs na Kukiełkę Babci i Dziadka, który cieszył się wielkim zainteresowaniem. Dziękujemy uczestnikom  za wzięcie w nim udziału i dostarczenie nam pozytywnych emocji. Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce!    

Uprzejmie prosimy rodziców o pokazanie Dziadkom filmików z występów.

Życzymy miłego odbioru!