„Z RODZINKĄ NAJLEPIEJ” – PIKNIK RODZINNY

22 czerwca 2023

Pod takim hasłem odbył się w tym roku festyn rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Rodziny. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Uczestnikom pikniku pogoda sprzyjała i nie brakowało wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Wielkie zainteresowanie budził kącik, w którym każde dziecko mogło zmienić swój wizerunek i pomalować buzie, czy zrobić tatuaż, kolorowe banery, dmuchańce, bańki, zabawy z animatorką, przejażdżka w wózku rowerowym. Zabawę umilał zespół „Grające Wiewióry”. Uczestnikom nie groziła nuda i głód. Serwowano kiełbaski z grilla, ciasta własnego wypieku i watę cukrową. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców i dziadków pokazały, że piknik był udany.

Pani Dyrektor serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia pikniku: Rodzicom – za uatrakcyjnienie rodzinnego święta, upieczone ciasta, ustawienie ławek, krzeseł, namiotów grupowych oraz stoisk i pomoc w dekoracji, panu Wójtowi Jackowi Bryzikowi – za zasponsorowanie dmuchanych zjeżdżalni, panu Michałowi Stomporowi, tacie Zuzi – za wykonanie dla każdej grupy tematycznych banerów, panu Grzegorzowi Kwiatkowskiemu, dziadkowi Adasia – za stoisko z watą cukrową, pani Beacie z GOK w Skarżysku Kościelnym – za zabawy animacyjne z dziećmi, Komendantowi Powiatowej Straży Pożarnej w Skarżysku – Kamiennej oraz prezesowi panu Tadeuszowi Chybowi i przedstawicielom OSP Lipowe Pole Plebańskie, Komendantowi Powiatowej Policji w Skarżysku – Kamiennej oraz Dyrektorowi ZOZ Szpital Powiatowy w Skarżysku – Kamiennej – za udostępnienie samochodów służbowych i zapoznanie z pracą osób tam pracujących, panu Pawłowi Kowalikowi, tacie Juliana – za możliwość przejażdżki rowerowej i medale, panu Pawłowi Piotrowskiemu, tacie Michała – za bajkowe balony wypełnione helem, naszemu byłemu przedszkolakowi Patrykowi Derlatce i jego „Grającym Wiewiórom” za muzyczną oprawę pikniku, pani Dagmarze Błach, mamie Maćka – za pomoc w malowaniu twarzy, pani Joannie Pastuszce, mamie Roberta – za zasponsorowaniu kijów i płynów do baniek mydlanych, panu Tomaszowi Dulębie, tacie Pawła – za oprawę fotograficzną całego pikniku, wszystkim nauczycielom – za przygotowanie dzieci do występów i organizację pikniku oraz całej obsłudze i administracji za przygotowanie poczęstunku. To był piękny i rodzinny dzień ❤️