Z wizytą w schronisku

2 grudnia 2019

W dniu 27.11  przedstawiciele każdej z grup z naszego przedszkola,wraz z panią Magdą (koordynatorką naszych poczynań) i panią Agnieszką oraz rodzicami panią Dominiką i panią Agnieszką  odwiedzili   schronisko PsiHostel. Powodem wizyty było przekazanie zebranych darów, które dzieci systematycznie przynosiły do naszego przedszkola. Dzięki wszystkim przedszkolakom udało nam się zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt i schroniska. Przekazaliśmy wiele kilogramów karmy, koce oraz zabawki dla zwierząt. Po terenie schroniska oprowadziła nas jego pracownica, pokazując w jakich warunkach żyją zwierzęta. Opowiedziała nam o zasadach funkcjonowania schroniska – w jaki sposób dostają się tam zwierzęta. W obecnej chwili schronisku przebywa dużo zwierzaków, z których każdy ma swoją – najczęściej smutną historię. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie zwierzęta, jednak najbardziej ucieszyły się, kiedy mogły pobawić się z mieszkańcami schroniska. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja i będziemy mogli co rok wspomagać zwierzęta w miarę naszych możliwości. Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!