ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 I POŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW

27 czerwca 2022

Dnia 24 czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego oraz pożegnania sześciolatków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

Pragniemy podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku oraz Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!