Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2019

W środę 19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się zakończenie roku szkolnego. Ze względu na złe warunki pogodowe (burzę) oraz małą liczbę dzieci część artystyczna, jaka była przygotowana na ten dzień, nie odbyła się.

Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych gości, po czym wręczyła dyplomy –  podziękowania za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom, a osób takich było dużo. Wraz z nauczycielami przygotowującymi konkursy przedszkolne i czuwającymi nad ich przebiegiem, wręczyła nagrody przedszkolakom, którzy brali w nich udział. Dzieci otrzymały gry planszowe oraz książki.

Puchary dla Wzorowego Przedszkolaka dostały dzieci z następujących grup:

Grupa Krasnale: Oliwia Kuczyńska i Bartosz Błach

Grupa Jeżyki: Aleksander Fularski i Zuzanna Stępień

Grupa Żabki: Krzysztof Błach i Lena Pacek

Wszystkie przedszkolaki otrzymały na pamiątkę dyplomy, książki oraz słodkości.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.