Zakończenie roku w przedszkolu

28 czerwca 2021

W piątek 25 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także rodzice, dziadkowie, opiekunowie.
     Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wiersz oraz wykonały przepiękny taniec. Następnie rozpoczął się występ starszaków. Były wiersze, piosenki i wspaniały taniec na pożegnanie, który zachwycił wszystkich. Dla sześciolatków było to wyjątkowe pożegnanie, ponieważ od września rozpoczną naukę w szkole. Na zakończenie wystąpiły dzieci z grupy Pszczółek, które dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz recytatorskie żegnając starsze dzieci.
     Pani dyrektor Barbara Kocia złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.
     Po występach wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe, dyplomy oraz słodkie upominki wręczone przez wychowawców poszczególnych grup.

     Przedszkolaki otrzymały także puchary oraz dyplomy za udział w konkursach: Wzorowy Przedszkolak, najpiękniejsza półka, Góra Grosza, zbiórka karmy dla zwierząt oraz zbieranie plastikowych nakrętek .

     Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

           Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.