Bal karnawałowy w przedszkolu

21 stycznia 2019

W piątek 11 stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Skarżysku Kościelnym odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Postacie z Baśni Andersena”. Zabawę poprowadził dj Tomasz Gluza, który zachęcał wszystkich do tańca znanymi przebojami muzycznymi. Przedszkolaki ze wszystkich grup i panie wychowawczynie przebrane w piękne, kolorowe stroje wcieliły się w postacie ze znanych baśni i bajek. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach przeplatanymi zabawami oraz licznymi konkursami zręcznościowymi, specjalnie przygotowane na tę okazję przez panią od rytmiki – Ewę Markowską. Nie zabrakło także tańców w kółeczkach, w parach, wężyków, jazdy pociągiem, kaczuszek, zwijania włóczki, przeciągania liny itp.

  Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci, nawet mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie zabawy dzieci miały również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku. Był to bal pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć.