Dla Was kochani

27 maja 2021

26 maja obchodzimy w Polsce bardzo ważne święto Dzień Mamy.

Święto to jest obchodzone prawie na całym świecie i przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.

Naszą przedszkolną tradycją są obchody Dnia Mamy oraz Dnia Taty podczas Festynu Rodzinnego, do którego dzieci skrupulatnie przez kilka tygodni zawsze się przygotowywały. W tym roku jest jednak inaczej. Sytuacja, w której się znaleźliśmy nie pozwoliła na zorganizowanie wspaniałej uroczystości. Jednak dzieci nie zapomniały o swoich Mamusiach i Tatusiach  i przygotowały dla nich krótki występ śpiewając piosenki i recytując wiersze. Wyraziły w ten sposób uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud wychowania.