Drodzy Rodzice!!!

5 grudnia 2022

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Fundacji Małych Stópek „Paczuszka dla Maluszka”. Jest ona organizowana po raz drugi w naszym przedszkolu i liczymy na wsparcie ze strony rodziców. Jej adresatami są maluszki i mamy, oczekujące narodzin swojego dziecka znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Niech nadchodzące święta będą dla nich spokojne i nie zabraknie im tego, co najbardziej niezbędne przy opiece nad niemowlakiem. Prosimy więc o przynoszenie artykułów higienicznych: pieluszek jednorazowych, chusteczek nawilżanych, szamponów, mydeł, żeli pod prysznic, proszków i płynów do prania oraz artykułów chemii gospodarczej. Zbiórka odbywać się będzie w naszym przedszkolu do 22 grudnia. Przygotowane paczki składamy w przedszkolu, a darowiznę przekazujemy na podane poniżej (w zdjęciach) konto.

Szczegóły na plakacie i stronie fundacji.