II TYDZIEŃ FERII ZIMOWYCH

13 lutego 2023

W II tygodniu ferii zimowych rozmawialiśmy o rodzinie i ważnych wartościach jakimi są: dobro, prawda i piękno. Wykonywaliśmy różne ćwiczenia ruchowe, sportowe, fizyczne przy użyciu dostępnych sprzętów gimnastycznych, braliśmy udział w zabawach ze śniegiem na placu przedszkolnym oraz w grach i zabawach związanych z zainteresowaniami dzieci, słuchaliśmy bajek, tworzyliśmy prace plastyczne, integrowaliśmy się z dziećmi z innych grup, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy podczas którego dzieci poznały krótką historię pizzy, dowiedziały się z jakiego kraju pochodzi oraz poznały składniki, które są niezbędne do jej przygotowania. Szkoda, że czas ferii tak szybko minął, ale cieszymy się i mamy nadzieję, że aktywny wypoczynek bardzo dobrze wpłynął na naszych milusińskich.