Konkurs „Piosenka o zdrowiu”

29 kwietnia 2022

Dnia 21 kwietnia w przedszkolu odbył się „Konkurs Piosenki o zdrowiu”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań muzycznych u dzieci, rozbudzanie talentów wokalnych oraz zainteresowanie dzieci i rodziców tematyką zdrowia. Do konkursu zgłosiło się 7 przedszkolaków, którzy wykonali przygotowane piosenki. Jury w składzie: pani Barbara Kocia – dyrektor przedszkola, pani Teresa Banaszczyk – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej oraz pani Danuta Wójtowicz – pracownik przedszkola po wysłuchaniu wszystkich piosenek ogłosiło werdykt:
I miejsce – Marta Błach – grupa „Zielone Jabłuszka” .

II miejsce – Nikodem Bielecki – Cłapka – grupa „Jagódki”.

III miejsce – Kalina Król – grupa „Zielone Jabłuszka”.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Uczestnikom i ich rodzicom gratulujemy wspaniałych występów. Gościom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie konkursu dziękujemy.