PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

2 grudnia 2022

Dnia 25 listopada odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci, które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem oraz te, które nie były jeszcze pasowane w naszej placówce. Uroczystość ze względu na dzieci, które mają jeszcze problem z adaptacją odbyła się bez udziału Rodziców. Akademię rozpoczęła pani dyrektor powitaniem wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny. Występując przed przedszkolną publicznością dzieci wykazały się dużą odwagą i umiejętnościami. Punktem kulminacyjnym było pasowanie ołówkiem przez panią dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i rożki ze słodkościami. Po zakończeniu oficjalnej części dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia.