PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE GMINNEJ

29 października 2019

24 października do Biblioteki Gminnej  wraz z wychowawczyniami  Zofią Sieczką oraz  Kingą Markiewicz przybyły dzieci grupy z „Jeżyków” aby kontynuować udział  w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom.”

Bajkę pt. ” Miś” Wioletty Piaseckiej przeczytał dla nich P. JACEK BANASZCZYK –  DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KIERZU NIEDŹWIEDZIM.

Dzieci słuchały z wielka uwagą i zainteresowaniem , aby następnie odpowiedzieć na pytania dotyczące treści wysłuchanej bajki. Przedszkolaki oceniały ilustracje, mówiły o własnych książeczkach, ktore mają w domowych biblioteczkach oraz w przedszkolu.

Pan Jacek zachęcał dzieci do częstego kontaktu z książką. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek, a po wspólnych zdjęciach wręczyły podziękowanie panu Jackowi za interesujące spotkanie.