UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W SKARŻYSKU KOŚCIELNYM

18 września 2019

2 września 2019 r. o godz. 10.00 w Przedszkolu Samorządowym w Skarżysku Kościelnym  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Po udanych wakacjach uśmiechnięte i stęsknione przedszkolaki powróciły do swoich Pań i kolorowych sal przedszkola. Dzieci i ich rodziców, zebranych w sali konferencyjnej Urzędu Gminy , przywitała dyrektor przedszkola , p. Barbara Kocia  oraz grono pedagogiczne.

Liczną grupą  tworzyły dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania. Jak wiemy, początki te nie zawsze są łatwe, ale wszyscy staramy się stworzyć naszym pociechom sprzyjające i bezpieczne warunki oraz przyjazną, ciepłą atmosferę, co pozwoli na szybką i łagodną adaptację.

Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, pracownicy przedszkola mają już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie się włączają się w życie przedszkola.

Na koniec uroczystości Pani dyrektor wszystkim dzieciom życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.