UROCZYSTY DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

27 stycznia 2020

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Babci i Dziadka. Na wstępie Pani dyrektor Barbara Kocia przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyła życzenia. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.  Była ona także  okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami,

a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.  Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.