Wycieczka do MCK na przedstawienie „Śnieżka”

17 października 2018

16 października dzieci z grupy „Żabek” i „Jeżyków” wybrały się na wycieczkę do MCK w Skarżysku Kamiennej na przedstawienie teatralne pt. „Śnieżka” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. 
Obejrzana przez dzieci wersja popularnej baśni braci Grimm „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” była spektaklem kolorowym, wesołym, roztańczonym i rozśpiewanym. Towarzyszące dzieciom w trakcie spektaklu emocje pokazały, że dzieci doskonale się bawią. Ogromną atrakcją była bogata aranżacja środków scenicznych: charakteryzacja, ciekawe rekwizyty, rozbudowana dekoracja. Przedstawienie dostarczyło wszystkim widzom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy. Dzieci wychodziły z przedstawienia pełne niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji.

W tym dniu pogoda była wyjątkowa piękna. Nie brakowało promieni słońca i ciepłych podmuchów wiatru, wiec przedszkolaki po spektaklu udały się do pobliskiego parku, gdzie mogły podziwiać krajobraz w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, rozpoznawały gatunki drzew, owoce i liście, które zbierały w celu wzbogacenia kącika przyrody.