Życzenia Przedszkolaków z okazji Dnia Samorządowca

29 maja 2024

Z okazji Dnia Samorządowca, 27 maja, przedszkolaki z grupy „Malinki” wraz ze swoimi paniami udały się do Urzędu Gminy w Skarżysku Kościelnym. Przygotowały krótki program artystyczny, a następnie złożyły serdeczne życzenia wszystkim, którzy współtworzą samorząd i pracują na rzecz lokalnej społeczności.

Jeszcze raz z okazji Dnia Samorządowca składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, wytrwałości i satysfakcji w realizacji zadań samorządowych. Niech kolejne lata będą wypełnione sukcesami, a społeczna akceptacja będzie źródłem satysfakcji i motywacji do dalszej pracy.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i poświęcenie, które każdego dnia przyczynia się do rozwoju naszej gminy. Życzymy, aby wszelkie podejmowane inicjatywy przynosiły oczekiwane rezultaty i były doceniane przez mieszkańców.

Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!